Ons team

 

 

Uw chauffeurs en magazijnmedewerkers

 

ZIJ ZORGEN DAT ALLES OP TIJD EN MET EEN GLIMLACH GELEVERD WORDT

Yves M. | Kristof | Brian | Nick | Kurt | Randy | Pascal | Juanito | Stefaan | Chris | Bernard | Didier M. | Roland | Johnny | Marino | Sebastien | Manuel | Frederic | John | Christian | Michel | Marc | Aslan | Jo | Brendy | Wim | Mattias | Freddy O. | Bart | Gediminas | Francisco | Didier H. | Danny | Davey | Ronny | Yvan | Christophe | Quiny | Dominique | Rudy H. | Jordy | Wim | Patrick | Johan | Koen S. | Farid | Geert | Denis | Peter R. | Patrick B.| Ivan R.| Johnny 

 

Onze "customercare"

 

HET BONKENDE HART VAN ONZE ONDERNEMING

Joachim - Karel - Caroline - Isabel - Berlinda - Stefaan

Dispatch Belux | T 051.26.18.19 (11) | belgie@ajveurink.com

Dispatch Frankrijk | T 051.26.18.13 (18) | frankrijk@ajveurink.com

Dispatch Nederland | T 051.26.18.12 | nederland@ajveurink.com

Dispatch Duitsland | T 051.26.18.12 | duitsland@ajveurink.com

 

Uw sales en administratiecontacten

 

ZIJ VERZORGEN ALLE CONTACTEN VOOR- EN ACHTERAF

Lieven Deseure | Sales manager | T 051.24.29.91 | lieven.deseure@ajveurink.com | prijsaanvragen: offertes@ajveurink.com
Charlotte Verhaeghe | Management-assistente, facturatie | T 051.24.29.91 | charlotte.verhaeghe@ajveurink.com

Sandro Paravizzini | CEO | T 051.26.18.17 | sandro.paravizzini@ajveurink.com
 

"There is nothing impossible to him who will try."
Alexander the Great
Deze website gebruikt cookies

Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken. Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden. Deze kan je weigeren indien je dit wenst. Meer informatie over cookies