Ons team

 

 

Uw chauffeurs en magazijnmedewerkers

 

ZIJ ZORGEN DAT ALLES OP TIJD EN MET EEN GLIMLACH GELEVERD WORDT

Yves M. | Davy | Diederik | Nick | Kurt | Randy | Pascal | Juanito | Stefaan | Chris | Pierrre | Reginald | Roland | Yves B. | Marino | Romuald | Manuel | Dimitri | John | Christian | David | Marc | Martino | Jo | Brendy | Wim | Mattias | Freddy O. | Rolly | Marnick | Francisco | Didier | Danny | Jochen | Ronny | Yvan | Rudy W. | Quiny | Christof | Rudy H. | Jordy | Wim | Patrick | Johan | Koen S. | Rendy | Geert | Jacques | Peter R. | Marc V.| Patrick B.| Ivan R.| Johnny 

 

Onze "customercare"

 

HET BONKENDE HART VAN ONZE ONDERNEMING

Joachim - Leander - Caroline - Isabel - Berlinda - Stefaan

Dispatch Belux | T 051.26.18.19 (11) | belgie@ajveurink.com

Dispatch Frankrijk | T 051.26.18.13 (18) | frankrijk@ajveurink.com

Dispatch Nederland | T 051.26.18.12 | nederland@ajveurink.com

Dispatch Duitsland | T 051.26.18.12 | duitsland@ajveurink.com

 

Uw sales en administratiecontacten

 

ZIJ VERZORGEN ALLE CONTACTEN VOOR- EN ACHTERAF

Lieven Deseure | Sales manager | T 051.24.29.91 | lieven.deseure@ajveurink.com | prijsaanvragen: offertes@ajveurink.com
Charlotte Verhaeghe | Management-assistente, facturatie | T 051.24.29.91 | charlotte.verhaeghe@ajveurink.com
Helena Sakharna |  Management-assistente facturatie | helena@ajveurink.com

Sandro Paravizzini | CEO | T 051.26.18.17 | sandro.paravizzini@ajveurink.com
 

"There is nothing impossible to him who will try."
Alexander the Great